بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» دانشگاه های برتر جهان: دانشگاه سیدنی!

دانشگاه های برتر جهان: دانشگاه سیدنی!

همه چیز در مورد دانشگاه سیدنی!

دانشگاه سیدنی در سال 1850 تاسیس شد و به تدریج به یکی از شناخته شده ترین و معتبرترین دانشگاه های جهان تبدیل شد. دانشگاه سیدنی که در سال 1850 تأسیس شد، یکی از قدیمی ترین و معتبرترین دانشگاه های استرالیا است. این دانشگاه در سیدنی استرالیا واقع شده است و برای برنامه های آموزشی و تحقیقاتی در سطح جهانی شناخته شده است. دانشگاه همچنان در مسیر اصول بنیادین خود یعنی شجاعت، خلاقیت، احترام و صداقت قدم برمی دارد.


دانشگاه سیدنی با یک سیستم ارزشی اصلی مبتنی بر اصل تنوع، تلاش می‌کند تا از دانشجویان بین‌المللی با آغوش باز استقبال کند و کاری کند تا آن ها تا حد امکان احساس راحتی کنند. به همین دلیل است که امروزه دانشجویان بین المللی بیشتر و بیشتر به تحصیل در دانشگاه سیدنی تمایل دارند و پردیس آن به یک پردیس واقعاً متنوع با افرادی از سراسر جهان تبدیل شده است.


این دانشگاه به عنوان یک موسسه آموزش عالی دولتی تاسیس شد و اولین دانشگاه در استرالیا است.

در سال 1881، مجلس سنای دانشگاه با پذیرش زنان در دانشگاه همسان با مردان موافقت کرد. پس از آن، اولین زنان در این دانشگاه در سال 1885 فارغ التحصیل شدند. دانشگاه سیدنی اولین دانشگاه در استرالیا و یکی از اولین دانشگاه هایی در جهان است که فارغ از نژاد، مذهب یا جنسیت دانشجو می پذیرد.

 دانلود دموی آهنگ یادم رفت از ماکان بند + متن آهنگ مطلب مرتبط دانلود دموی آهنگ یادم رفت از ماکان بند + متن آهنگ

در مجموع 8 نخست وزیر استرالیا از دانشگاه سیدنی فارغ التحصیل شده اند.

دانشگاه سیدنی خانه چندین مؤسسه تحقیقاتی مشهور جهانی از جمله مؤسسه کشاورزی سیدنی، مؤسسه علوم دریایی سیدنی و مرکز چارلز پرکینز است. این محوطه زمانی موزه نیکلسون را در خود جای داده بود که بزرگترین مجموعه آثار باستانی در نیمکره جنوبی را در خود جای داده بود.

در مجموع 16 بخش دانشگاهی شامل کشاورزی ، محیط زیست ، هنر ، علوم اجتماعی ، تجارت و غیره در دانشگاه وجود دارد.

دانشگاه سیدنی طیف گسترده ای از برنامه های دانشگاهی، از جمله مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد در هنر، تجارت، آموزش، مهندسی، حقوق، پزشکی، علوم و غیره را ارائه می دهد. این به دلیل برنامه های قوی خود در حقوق، پزشکی و مهندسی شناخته شده است.

دانشگاه سیدنی دارای فرهنگ ورزشی قوی است، با بیش از 40 باشگاه ورزشی و طیف وسیعی از فرصت های تفریحی و رقابتی برای دانشجویان.

کارکنان و دانشجویان دانشگاه هم در جنگ جهانی اول و هم در جنگ جهانی دوم خدمت کردند.

دانشگاه سیدنی یکی از دانشگاه های تحقیقاتی پیشرو استرالیا است و به طور مداوم در بین 50 دانشگاه برتر جهان قرار دارد.

این دانشگاه دارای برنامه های مبادله ای با تقریباً 300 دانشگاه واقع در سراسر جهان از جمله دانشگاه فودان و دانشگاه بریتیش کلمبیا است .

دانشگاه سیدنی بزرگترین کتابخانه دانشگاهی استرالیا با بیش از 5.2 میلیون مورد را در خود جای داده است.

دانشگاه سیدنی به عنوان یکی از دانشگاه های ماسه سنگی استرالیا نیز شناخته می شود. گروه دانشگاه های ماسه سنگی گروهی غیررسمی از دانشگاه های استرالیا است که بیشتر در دوران استعمار تأسیس شده اند. تمام دانشگاه های این گروه عمدتاً از ماسه سنگ ساخته شده اند.

فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده